chwilowki

szkoły podstawowe i przedszkola

ŚMIECHOTERAPIA DLA SENIORA - CZYLI ŚWIĘTO SENIORA W DWÓJCE 

  • Napisane przez Małgorzata Krzan
  • Wydrukuj

9 lutego w holu Szkoły Podstawowej nr 2 w Świebodzicach zrobiło się kolorowo i wesoło. Gościliśmy w naszej szkole Babcie i Dziadków, którzy przybyli licznie na "śmiechoterpię" zaaplikowaną im przez wnuczęta z kl. III a , III d oraz szkolnego koła teatralnego "Utalentowani Młodociani".

Terapia śmiechem poskutkowała! Na obliczach Dziadków zagościł szeroki uśmiech. Zapomnieli o troskach i chorobach, na moment oderwali się od szarej rzeczywistości. Wnuczki śpiewały i odgrywały zabawne role Dziadków. Potem wszyscy uraczyli się herbatką i ciastem. Gościom specjalnym - Pani Urszuli Kruczek oraz Zofii Marek - także przypadł niezwykle do gustu humorystyczny spektakl. Ten bardzo udany wieczór przygotowali: Grażyna Kożuchowicz, Aneta Jaszak, Janina Witek, Robert Lewandowski i Małgorzata Krzan. Poczęstunek ufundował Samorząd Uczniowski.

W miłej atmosferze spędziliśmy razem z naszymi bliskimi dzień tuż przed feriami. Dziękujemy naszym kochanym Dziadkom za tak liczne przybycie! Dzieci włożyły sporo serca w przygotowanie spektaklu, a uśmiechy na twarzach Gości były najpiękniejszym podziękowaniem.

PEŁNA FOTORELACJA DOSTĘPNA NA NASZEJ STRONIE FB :-) ZAPRASZAMY!

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1  

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem