chwilowki

szkoły średnie

Mikołaj z LO w Świebodzicach w Zespole Szkół Specjalnych

  • Napisane przez LO Świebodzice
  • Wydrukuj

Czasami coś, co dla nas jest małym gestem, dla innych może być jedną z najszczęśliwszych chwil. Taką chwilę 7 grudnia św. Mikołaje oraz śnieżynki pod opieką pani Ireny Horbaczewskiej z naszego liceum starali się podarować podopiecznym z Zespołu Szkół Specjalnych w Świebodzicach.

Dzięki zbiórce uczniów i harcerzy ze szczepu ,,IMAGO ”im. Batalionu Zośka udało nam się zebrać około 72 paczek, które zostały przekazane niepełnosprawnym dzieciom. Dodatkowo, dla umilenia czasu, uczniowie przygotowali gry oraz zabawy, w których można było wygrać dodatkowe nagrody. Ku naszemu zaskoczeniu Mikołaje również dostali prezenty… podopieczni przygotowali dla nas upominki w postaci własnoręcznie wykonanych przepięknych prac plastycznych oraz występu artystycznego. Radość, jaka malowała się na twarzach dzieci, była czymś wspaniałym. Na zakończenie wszyscy wspólnie zatańczyliśmy. Jesteśmy dumni, że chociaż w taki sposób mogliśmy podarować odrobinę radości i spełnienia marzeń.

Dzieci w tym dniu otrzymały również prezenty w imieniu Klubu Seniorów od radnej miasta Świebodzice pani Teresy Maleckiej, a także od państwa Agnieszki i Jarosława Karolczaków. Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy.

Sylwia Umińska, LO w Świebodzicach

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1  

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem