chwilowki

szkoły średnie

Wigilia w LO w Świebodzicach

  • Napisane przez LO Świebodzice
  • Wydrukuj

Święta to czas magiczny, pełen radości i uśmiechu, to czas gdy zapominamy o wszystkich troskach i sporach, spędzając go w gronie najbliższych. Dla uczniów szkół to czas przerwy od nauki, kartkówek, sprawdzianów i codziennego zrywania się każdego ranka.

Przerwę tę, jak i ostatni dzień szkolny w 2016 roku tj. 22 grudnia spędziliśmy w świątecznej atmosferze. Mieliśmy okazję wspólnie śpiewać kolędy, dzielić się opłatkiem, zjeść barszcz i ciasto. Zanim jednak udaliśmy się do klas, w przepiękny czas świąt Bożego Narodzenia wprowadzili nas uczniowie kl. Ib wraz z p. Izabelą Goc oraz ks. Piotrem Ochońskim. Dodatkowo swoją obecnością zaszczycili nas m.in. tacy goście jak Starosta Powiatu Świdnickiego pan Piotr Fedorowicz, dyrektor Wydziału Oświaty pan Stanisław Szelewa, wiceburmistrz Świebodzic pan Krystian Wołoszyn. Na apelu zostały również ogłoszone wyniki konkursu na najlepszy, świąteczny wystrój klasy, w którym I miejsce zajęła klasa 2b, II miejsce zajęła klasa 3a, III miejsce zajęła klasa 2c – serdecznie gratulujemy. Korzystając z okazji, w czasie uroczystości, uczniowie klas trzecich wręczyli nauczycielom zaproszenia na studniówkę, która odbędzie się 11 lutego 2017 roku.

Tak właśnie minął nam ostatni szkolny dzień 2016 roku, teraz pozostaje nam tylko życzyć szczęścia i pomyślności w nadchodzącym nowym 2017 roku!

Sylwia Umińska, LO w Świebodzicach

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1   

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem