chwilowki

szkoły średnie

Trzecie miejsce i wyróżnienie dla uczniów LO w Świebodzicach w I Dolnośląskim Konkursie Recytatorskim Poezji Sybirackiej "Wiersze ojców naszych"

  • Napisane przez LO Świebodzice
  • Wydrukuj

Utalentowani uczniowie naszej szkoły: Maciej Dembiński, Aleksandra Mazurkiewicz oraz Natalia Wróblewska,pod opieką pani Ireny Horbaczewskiej i pani Ewy Wiśniewskiej, zaprezentowali swoje talenty recytatorskie na I Dolnośląskim Konkursie Recytatorskim Poezji Sybirackiej "Wiersze ojców naszych" pod honorowym patronatem Dolnośląskiego Kuratora Oświaty.

Konkurs odbył się dnia 10.02.2017 roku,a organizatorem było Stowarzyszenie Pamięci Zesłańców Sybiru we Wrocławiu oraz Ośrodek Pamięć i Przyszłość. Konkurs odbył się w Centrum Historii Zajezdnia we Wrocławiu. Spośród wielu uczestników ze szkół ponadgimnazjalnych z województwa dolnośląskiego aż dwoje uczniów z naszego liceum zostało nagrodzonych. Maciej Dembiński otrzymał wyróżnienie, natomiast Aleksandra Mazurkiewicz zajęła III miejsce. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

LO w Świebodzicach

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem