chwilowki

szkoły średnie

Ponad pół miliona złotych dla Liceum Ogólnokształcącego w Świebodzicach

  • Napisane przez LO Świebodzice
  • Wydrukuj

Ponad pięćset tysięcy złotych trafi do naszego liceum na wyposażenie 6 pracowni dydaktycznych do nauki informatyki, biologii, chemii, matematyki, fizyki oraz geografii. Fundusze pochodzą z Regionalnego Programu Operacyjnego dla województwa dolnośląskiego, które trafią do powiatu świdnickiego za pośrednictwem Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Aglomeracji Wałbrzyskiej.

Oficjalne przekazanie dokumentu odbyło się dnia 8 września 2016r w naszym liceum. W spotkaniu uczestniczyli: Prezydent Wałbrzycha Roman Szełemej, Starosta Powiatu Świdnickiego Piotr Fedorowicz, Wicestarosta Powiatu Świdnickiego Zygmunt Worsa, Prezydent Świdnicy Beata Moskal - Słaniewska, Dyrektor Wydziału Oświaty i Wychowania Starostwa Powiatowego w Świdnicy Stanisław Szelewa, Burmistrz Strzegomia Zbigniew Suchyta oraz Zastepca Burmistrza Miasta Świebodzice Krystian Wołoszyn. Nie zabrakło również pana Grzegorza Stawarza z Wydziału Oświaty i Wychowania Starostwa Powiatowego w Świdnicy, który był koordynatorem prac i autorem wniosku o wsparcie finansowe. Obecni byli dyrektorzy 5 szkół powiatu świdnickiego, które otrzymają środki na wyposażenie pracowni: dyrektor Liceum Ogólnokształcącego im. M. Konopnickiej w Świebodzicach Dorota Ciołek, dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego im. J. Kasprowicza w Świdnicy Robert Kaśków, dyrektor II Liceum Ogólnokształcącego w Świdnicy Jacek Iwancz, dyrektor III Liceum Ogólnokształcącego w Świdnicy Krzysztof Frączek oraz dyrektor Liceum Ogólnokształcącego im. S. Żeromskiego w Strzegomiu Tomasz Marczak.

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1   

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem