chwilowki

wiadomości z miasta

Burmistrz Bogdan Kożuchowicz nominowany do Osobowości Roku 2017

  • Napisane przez Agnieszka Bielawska-Pękala
  • Wydrukuj

Redakcja Gazety Wrocławskiej, największego dziennika regionalnego na Dolnym Śląsku, ogłosiła doroczny plebiscyt na Osobowość Roku 2017. Nominacje ogłoszono w kilku kategoriach: kultura, samorząd, społeczność lokalna, działalność charytatywna, biznes – są to ludzie, którzy, zdaniem dziennikarzy, w 2017 roku wyróżnili się w tych dziedzinach szczególnymi osiągnięciami, osiągnęli sukcesy i znacząco zasłużyli się dla swojej lokalnej społeczności. 

Jest nam niezwykle miło poinformować, że w kategorii samorząd Redakcja GW nominowała Burmistrza Świebodzic Bogdana Kożuchowicza – za „pełną empatii postawę w obliczu tragedii, jaka spotkała Świebodzice (wybuch w kamienicy) i szybkie zorganizowanie pomocy poszkodowanym mieszkańcom”.

- Bardzo dziękuję Redakcji Gazety Wrocławskiej za to wyróżnienie. Tragiczne wydarzenia z 8 kwietnia 2017 roku wyzwoliły w nas wszystkich falę empatii, współczucia i chęć niesienia pomocy potrzebującym. Ja starałam się robić to, co do mnie należało. Dziękuję wszystkim osobom, a przede wszystkim wspaniałym mieszkańcom naszego miasta, za wsparcie i okazane serce w tym bolesnym czasie – komentuje burmistrz Bogdan Kożuchowicz.

Głosowanie trwa do 31 stycznia 2018 roku. Jeśli chcą Państwo oddać głos na burmistrza Bogdana Kożuchowicza, należy wysłać SMS o treści GS.115 na numer 72355.

Aktualne wyniki tutaj:

Agnieszka Bielawska-Pękala
Rzecznik prasowy UM
w Świebodzicach

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem