chwilowki

wiadomości z miasta

PAWEŁ OZGA- BURMISTRZEM ŚWIEBODZIC

  • Napisane przez facebook Paweł Ozga
  • Wydrukuj
facebook Paweł Ozga facebook Paweł Ozga

Szanowni Mieszkańcy Świebodzic!

Demokracja jest dobrodziejstwem czasów, w których nam przyszło żyć. Nauczyliśmy się z niej korzystać, również tu, w naszej małej ojczyźnie, czego dowodem był Wasz liczny udział w obu turach wyborów do władz samorządowych oraz wyrażona głosami decyzja o potrzebie zmian w fotelu burmistrza, który większością swoich głosów - mi powierzyliście.

Drodzy Mieszkańcy! Zgodnie z Waszą wolą przejmę na najbliższe pięć lat odpowiedzialność za miasto, jego rozwój i realizowanie Waszych potrzeb. Dziś - chciałbym serdecznie podziękować za wspieranie mnie, i aktywny udział w kampanii - mojemu poszerzonemu elektoratowi z udziałem wyborców pana Mariusza Szafrańca, który ma szczególnie ważną rolę w tym moim sukcesie wyborczym. Dziękuję serdecznie wszystkim radnym, wybranym przez świebodziczan do Rady Miejskiej dla pełnienia w niej odpowiedzialnych ról - mam nadzieję, że bez podziałów i jakichkolwiek uwarunkowań własnej i zbiorowej aktywności. Jestem przekonany, że Panie i Panowie radni będą mnie wspierać w realizacji wspólnych już programów, projektów - tych nowych, i tych zaczętych w mijającej kadencji władz samorządowych, którym chciałbym podziękować za pracę, zaangażowanie i skuteczność działań na rzecz naszego miasta.

Panu burmistrzowi Bogdanowi Kożuchowiczowi dziękuję za dwunastoletni wkład pracy nad rozwojem naszego miasta i osiągnięcia, które wyróżniają nasze miasto pośród innych i pozwalają jego mieszkańcom żyć w poczuciu ładu i bezpieczeństwa. Przed nami nowe wyzwania, w których nadal będzie Pan uczestniczył, zasiadając w Radzie Miejskiej jako radny, więc liczę na Pana dalszą aktywność i pomoc w realizowaniu już teraz wspólnych przedsięwzięć ważnych dla mieszkańców Świebodzic, którzy nam zaufali - mnie jako nowemu burmistrzowi i radnym wybranym do Rady Miejskiej.

Jesteśmy z woli wyborców włodarzami miasta, którzy mają świadomość, jakim wyzwaniom będą musieli sprostać, aby nie zawieść oczekiwań. Mandat zobowiązuje do ciężkiej pracy na rzecz naszego miasta i nie jest to już tylko wyborcze hasło, ale wyzwanie przed którym razem stajemy, aby w codziennej pracy samorządowej nadawać mu sens. Jestem dla Was, i z Wami na tej nowej drodze aktywności samorządowej, znaczonej wspólnymi dokonaniami dla podnoszenia jakości i poziomu życia świebodziczan.

Świebodziczanie! Być Waszym burmistrzem - to brzmi dumnie i... zobowiazująco !

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem